Urodziny i imprezy rodzinne

Osnowa to idealne miejsce na świętowanie urodzin! Właśnie dlatego przygotowałyśmy ofertę, z której każdy będzie mógł wybrać to, na czym zależy mu najbardziej.

Wynajmujemy na wyłączność całą Osnowę, czyli przestrzeń ok. 100 metrów kwadratowych, gdzie znajdziesz:

zielony (s)pokój, który świetnie sprawdzi się też jako mała sala kinowa lub miejsce do grania w planszówki,

bawialnię pełną dobrych zabawek,

kuchnię, w której zrobisz kawę i herbatę, usiądziesz przy stole i pogadasz (jak wszyscy wiemy, imprezy zwykle kończą się w kuchni 😉).

Wybierz z poniższych pakietów najlepszy dla siebie i zapytaj o wolne terminy!
Napisz na: osnowa@fundacjamakatka.pl

Co mówią nasi Goście?

“W Osnowie zorganizowaliśmy 2 urodziny Nikodemowi i było to wymarzone miejsce na tą uroczystość. Mieliśmy całą przestrzeń dla siebie, łącznie z kuchnią, gdzie można było spokojnie przygotować i nakładać przekąski. Zarówno mali goście jak i ich rodzice byli bardzo zadowoleni. Dzieci bawiły się świetnie a dorośli mogli sobie spokojnie porozmawiać. Dziękuję i polecam serdecznie!”
~ Julia

“Cudowne miejsce dla dzieci i rodziców! Zorganizowaliśmy tam wymarzone przyjęcie urodzinowe i polecam Osnowę z czystym sumieniem. Radość mojej dwulatki i jej gości – bezcenna! ❤

~ Kasia

“Zorganizowałam w Osnowie 3. urodzinki córki. Przestrzeń jest idealna dla dzieci w tym wieku. W kuchni mieliśmy stolik z przekąskami: osobno dla dzieci i osobno dla rodziców. Był dostęp do kawy i herbaty. Pani animatorka zadbała o atrakcje. Super sprawą jest też dostępność ogródka, w którym też odbyło się kilka atrakcji. Dzieciaki świetnie się bawiły! Każdy znalazł coś dla siebie. Przystępna cena i fajna przestrzeń! Polecam!

~ Ola

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania? Chcesz dopasować naszą ofertę pod swoje szczególne wymagania? Nie ma problemu!

Wyślij nam maila na: osnowa@fundacjamakatka.pl lub wypełnij poniższy formularz:

Zapytaj o wolny termin i daj znać, który pakiet wybierasz! ❤