Zajęcia i warsztaty

Oferujemy Wam i Waszym dzieciom różnorodne sposoby na wspólne spędzanie czasu. W naszej ofercie znajdują się cztery rodzaje zajęć dla dzieci:

Gordonki – zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych (0-18msc) oparte na teorii nauczania muzyki według Edwina Gordona – amerykańskiego psychologa muzyki. Zajęcia polegaj na prezentowaniu dzieciom różnorodnych melodii i rytmiczanek. W muzycznej zabawie biorą udział także rodzice, którzy przy pomocy ruchu pomagają dziecku w odbieraniu muzycznych doświadczeń. Towarzyszą temu różne atrybuty pomagające skupić uwagę dziecka. Jednak to nie kolorowe przedmioty są tu najważniejsze…. Gordonki to przede wszystkim spotkanie z muzyką!

Cena: 30 zł – pierwsze zajęcia, 35 zł – kolejne wejście jednorazowe,
110 zł – karnet 4 wejścia, drugie dziecko – 50%

Zapisy przez messengera Osnowy!

NutkowAnki– zajęcia muzyczne dla dzieci w wieku 1,5 do 4 lata wraz z opiekunem, podczas których poznajemy muzykę i bawimy się w różne zabawy muzyczno-ruchowe. Nie zabraknie śpiewania, wspólnych tańców, prostych instrumentów muzycznych (grzechotki, kołatki, bębenek…), ale pojawią się także skrzypce, gitara, flet.

Cena: 30 zł – pierwsze zajęcia, 35 zł – kolejne wejście jednorazowe,
 110 zł – karnet 4 wejścia, drugie dziecko – 50% 

Zapisy przez messengera Osnowy!

Etno Bobo –  oryginalne warsztaty dla dzieci do 3 roku życia. Motywem przewodnim będą zabawy z gestem, słowem, muzyką i ruchem umożliwiające przybliżenie najmłodszym folklor podhalański. Dzieci podczas zajęć dotkną, poczują, posmakują i zobaczą, a przede wszystkim staną się częścią kultury regionu.


Cena: 30 zł (w listopadzie promocja 25 zł)


 Zapisy: https://bit.ly/etnobobob-Krakow

Smyki z gimnastyki – gimnastyka dla dzieci w wieku 2-3 lata. Zajęcia mają formę zabawy, podczas której dzieci zapoznają się z prawidłowymi wzorcami ruchowymi, ćwiczą koordynację, prawidłową postawę i rozwijać swoją sprawność motoryczną. W gimnastyce biorą udział także rodzice – jest więc to także miła i ciekawa forma spędzenia wspólnego czasu z dzieckiem. Zajęcia prowadzą fizjoterapeuci z grupy Smyki z gimnastyki.


Cena: 35 zł – pierwsze wejście, 40 zł – kolejne wejście jednorazowe,
 zapisy na semestr – 35 zł (możliwe odrabiania zajęć)

Nasza oferta obejmuje także różnorodne warsztaty skierowane do Was – Rodziców. Są to zarówno wydarzenia jednorazowe jak i cykliczne mające na celu wspierać Was w szerokopojętym rodzicielstwie 🙂 

 Zachęcamy do śledzenia naszych działań na naszej stronie na facebooku: https://www.facebook.com/osnowa.by.makatka